| p1nk03 a întrebat:

Saptamana care vine trebuie sa ma inscriu la o postliceala.Nu sunt sigura la care dintre cele doua: Henri Coanda sau Hipocrate Constanta ( care este mai fiabila, mai buna ). Deasemenea nu ma pot decide la ce specializare sa merg.Asistent de farmacie sau asistent medical generalist.Ma vad in ambele joburi, mentionez ca nu doresc sa plec in afara.Voi ce imi recomandati? Din punct de vedere financiar, a locurilor de munca si a programului de lucru, ce pareremi dati?

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Buna ti-as recomanda cu caldura Scoala Tehnica Postliceala Henri Coandawinking Succes din Plin! funda?

1 răspuns:
| Lily8 a răspuns:

Asistent medical generalist.
E mai avantajos daca iti place si te vezi lucrand acolo, facand injectii, etc.succes