| aramnicolae a întrebat:

Saptamana viitoare dau bacul din matematica si fizica si as vrea sa schimb fizica sa dau la bio ca e foarte greu la fizica. Am ales fizica prima data in septembrie ca am crezut ca se da numai teorie si nu probleme. Abia azi m-am uitat peste un subiect si am vazut ca se da multe probleme.La romana si mate ma descurc, iau 10 am invatat la aceste materii numai 12 minute pe zi dar la fizica sunt pasta. Va rog sa ma ajutati cu aceasta problema ca nu vreau sa pic bacul la fizica ca la ai mei le-am spus sa nu isi faca griji ca iau bacul cu 10. Deci mai pot schimba?

3 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Nu cred ca mai poti, dar sper ca ma insel. Suna-ti dirigintele/diriginta si vezi ce zice. Sau te duci luni la secretariat si intrebi. Bafta!

| Lioana a răspuns:

Intreaba la liceu! De ei depinde. La urma urmei la ei trebuie să operezi schimbarea.

| Bunica69 a răspuns:

Scrie formulele la fizica si iei garantat 6.