| Lardel12 a întrebat:

Bună ziua/seara aș vrea să mă ajutați cu câteva informații legate de Facultatea de Electrica și Energetică din cadrul Poli.
Câteva întrebării pe care le-aș avea ar fi:
1.Cât de bună e facultatea? Ce poți ieși din ea? Găsești job rapid? Ai un salariu ok dacă termini facultatea? Este de viitor? Voi putea lucra cu companii internaționale dacă voi fi bun?
2Cum se compară aceasta cu Facultatea de Management și Inginerie în Transporturi.Este mai bună una sau alta? Care are prospecte de viitor mai bune?
3.Este grea?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Asta e un efort pe care trebuie sa-l faci tu, altfel nu vei ajunge bine la licenta/master daca acum nu ai chef sa cauti pe google.

| Lardel12 explică (pentru dullcat):

Da păcat că se găsește destul de puțină informație pe net.Că de aia am venit aici pe site ca să întreb să văd și părerile altora.