| anonim1916050117 a întrebat:

Buna ziua/seara! Sunt din Bistrița.
Ieri s-au afișat rezultatele la E.N.
Am obținut media 5, 62, o medie la care nu ma asteptam, aveam asteptari mult mai mari. Vreau sa stiu la ce licee se poate intra cu aceasta medie. In afara de liceul Agricol sau CPL. As mai vrea sa stiu daca se poate intra la sanitar sau la infoel cu media asta. Multumesc pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"As mai vrea sa stiu daca se poate intra la sanitar sau la..."

tu scrie codurile in fișa ta și după repartizare, afli. Doar așa afli