| HRMarathonMaria a întrebat:

Bună ziua știe cineva un loc de munca cu plata imediata?

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ce mai e și ăla "loc de muncă cu plata imediată"?
Vrei să te plătească în momentul în care te angajezi, sau cum?

| HRMarathonMaria explică (pentru johnnny123):

Nu. Poate ceva online sau bussines ceva vanzari

| GeogG23 a răspuns:

Operator-Flexibil. Plata saptamanala. Poti incepe sa lucrezi chiar din aceeasi zi in care ai inceput instruirea (daca te tii de treaba).

Bula
| Bula a răspuns:

Zilier, in agricultura, zoocultura sau constructii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce sti sa faci? Ca bani vrei dar cine iti da bani daca nu faci nimic?

| johnnny123 a răspuns (pentru HRMarathonMaria):

Eu mă refeream la termenul de "plata imediată". Ce înseamnă asta?

Locurile de muncă sunt de regulă plătite cu un salariu care se dă la date fixe.

Ce înseamnă pentru tine "plata imediată?" După cât timp vrei să fii plătită? După fiecare oră de muncă, după fiecare zi de muncă, după fiecare activitate pe care o prestezi?

| HRMarathonMaria explică (pentru GeogG23):

Vreau detalii