| Manea_Razvan_1999_rWCu a întrebat:

Buna ziua stiti cumva cum pot face pe un angajator de pe site-ul Freelacer.com sa imi plateasca? Am lucrat pentru el aproape o luna si am adunat in jur de 260 de lei iar acum nu vrea sa imi dea acesti bani.Va rog daca puteti si imi dati ceva o adresa de e-mail a site-ului unde pot face plangere sau cum trebuie sa procedez. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Trimite un e-mail direct catre support@freelance.com si explica situatia ca dupa finalizare nu a virat banii in paypal ei o sa te indrume