| Ionut321123 a întrebat:

Stiti cumva daca o sa se mai scoata posturi din alea in politie la comuna la anul? (posturi din alea in care faci doar 3 luni de scoala la Campina parca). Am terminat liceul si as vrea sa ma apuc de invatat la istorie daca as sti ca o sa se mai scoata posturi din astea. Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti exact. Intereseaza-te la compartimentul de resurse umane de la ISJ, s-ar putea s-a stie. De asemenea te poti interesa si la directia de resurse umane din cadrul MAI.

1 răspuns:
| SallAll112 a răspuns:

Da