| justsweets a întrebat:

Buna ziua, sunt anul 1 la upt si am prea multe absente pentru a trece anul. Ar trebui sa depun o cerere de reinmatriculare ca nu inteleg de pe site ul faculatii nimic

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Avand multe absente esti extratriculat!
Cum doamne iarta-ma ai ajuns la facultate daca esti incapabil sa citesti si sa intelegi niste instructini simple, de pe site-ul universitatii?
Poate este timpul sa fii realist si sa renunti la facultate, pe care nu vei fi capabil niciodata sa o termini, fiindca nu esti capabil.
In orice caz, te sfatuiesc sa mergi pana la facutate sa-ti iei actele originale, fiindca ai toate sansele sa fii deja exmatriculat, daca nu ai fost nici la examene.

| ReddY25 a răspuns:

Vei repeta anul cu pricina, în cazul prezentat

| florin926481f a răspuns:

Și nu te ai gândit să întrebi la facultate?
Nici când nu treci anul nu ai de gând să treci și tu pe acolo, întrebi pe TPU…

| popapopica a răspuns:

In anul I dai din nou admiterea.