| iuliusnedelcu a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si nu stiu la ce profil de liceu sa ma duc. Eu, anul viitor, cand scap de examen am sa ma duc sa fac cursuri de pian, ca vreau sa ma fac organist sa castig bani din muzica. Eee, uite ce vreau eu de la voi: As vrea sa ma duc la un liceu cat mai usor numai pentru a lua bacul. Mentionez ca nu vreau mate-info. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nestiy a răspuns:

Stinte sociale, cel mai smecher, nu faci mate, chimie sau fizica doar romana si ce mai ramane.

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Ai putea sa te duci la un liceu de muzica.