| CarmMih a întrebat:

Buna ziua! Sunt intr- o dilema. Va rog sa ma ajutari cu o informatie. Daca sunt respinsa la testarea psihologica pentru subofiteri Mapn, pot sustine examen de admitere, in toamna la SNPAP Tg Ocna?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți.

| anonim3247 a răspuns:

Interesează-te așa dacă la SNPAP este valabilă condiția ca să nu fi dat test psihologic în 6 luni înainte în alte părți.

| CarmMih explică (pentru anonim3247):

Multumesc pentru raspuns! Am sunat la SNPAP. Sunt ministere diferite. Nu se ia in calcul testarea psihologica de la Mapn.

| CarmMih explică:

Am sunat la Tg Ocna. Sunt ministere diferite. Nu influenteaza admiterea la Snpap

| CarmMih explică:

Ms f de sugestie! O sa rascolesc in arborele genealogic?

| anonim3247 a răspuns (pentru CarmMih):

Dacă sunt doar 30 de locuri pentru femei eu cred că e concurență foarte mare.