| janvaljan a întrebat:

Sunt o absolventa a Scolii Naționale de Studii Politice și Administrative București, Facultatea de Comunicare și Relații Publice, promoția 2004, cu experienta doar ca profesor de limba engleza, vorbitoare de spaniola, engleza, franceza și italiana, pasionata de tehnologia I.T. și desen. Va solicit ajutorul în vederea unui loc de munca stabil, conform studiilor. Mulțumesc si aștept cu interes eventualele propuneri venite doar din orașul Constanta!

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Nu o sa gasesti aici nimic, pe acest site 99% dintre useri sunt elevi. Iti sugerez insa bestjobs.ro, ejobs.ro si myjob.ro alaturi si de alte site-uri de profil. Importanta insa va ramane experienta pe care o ai in domeniul tau de activitate. Mult succes!