| anonymus31 a întrebat:

Tocmai am absolvit liceul si vreau sa mentionez ca am fost la filologie. Daca vreua sa ma inscriu in cadrul ASE-ului la finante banci imi va fi foarte greu, avad in vedere va n-am mai facut matematica din clasa a 11-a?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca iti va fi greu.
Dar daca esti deja bun/a la matematica, iti place, intelegi repede, ai putea face meditatii si poti incerca.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar va fi greu avand in vedere ca nu ai facut mate atata timp, insa nu e imposibil. Daca stai bine cu matematica.o sa mai inveti si in timpul facultatii si o sa fie ok