| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua TPU! Anul acesta vreau sa ma înscriu la facultate.Mai exact la UAIC, la management sau administrație publică dar LA DISTANȚĂ.Am însă câteva nelămuriri.
1.Cum procedez cu cursurile, adică lecțiile de unde le voi lua?
2.Pentru vine este la această facultate, la ce se da examen mai exact?
3. Câte examene se dau atat la prima cat si la a doua sesiune?
4.Contează rezultatele obținute pe viitor, sau important este sa am note de trecere?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. o sa ai bibliografie, o sa iei niste cursuri online.
2. sigur scrie pe undeva pe site procedura de admitere
3. in prinicpiu sun 4-5 examene, le gasesti pe site undeva
4. daca vrei sa inveti ceva conteaza si notele