| bobrici a întrebat:

TPU!
Marketing, management si inginerie- ce parere aveti despre ele?
Care,din cele trei, vi sa par mai de viitor? Unde exista mai multe sanse? In ce domeniu? Va rog sa argumentati si raspunsul.
Acum o sa spuneti ca : "faci ceea ce-ti place". Normal, asta o sa si fac, insa din pura curiozitate, vreau sa stiu si parerea voastra despre aceste trei facultati.Ce as putea face mai exact daca am "acea sclipire" in oricare din domeniile de mai sus ( marketing/management/inginerie)

Cel mai bun raspuns primeste funda!

Multumesc frumos!

1 răspuns:
| biker124 a răspuns:

După părerea mea managementul mi se pare cel mai de viitor happy