| Serban_Skithi_1994 a întrebat:

Buna ziua tuturor.
Am 17 ani (in august fac 21) si locuiesc in Ploiesti. As fi interesat pentru un job de vara (cu posibilitate de extindere) pentru vara acestui an. In cap nu am decat ceva pe la vreo terasa sau lucruri de capul asta. De mentionat ar mai fi ca ma pricep sa lucrez in Microsoft Offtice (2003 si 2007).
Ma poate ajuta cineva cu vreo sugestie? M-am uitat pe e-jobs si siteuri de genul, dar fara nici un rezultat.
Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am 17 ani (in august fac 21)

cresti cat altii in 4 ani?

Daca vrei pentru bani e ok la o terasa pe langa salariu vei primi si bacsis probabil destul de mult (aproape cat salariu)

| AlexTroll a răspuns:

Grea e matematica laughing
nu o sa gasesti o meserie in care sa stii numa office-ul, poti sa faci un jop ca ospatar, sau vanzator la un fast-food, altceva nu imi vine in minte numa pentru 3 luni

| codrinstefan2103 a răspuns:

Mai cizelează-ți și tu exprimarea că mă dor ochii. Job-uri de vară pentru tine ar fi la împărțit pliante, promoter, ospătar, poate ceva printr-o bucătărie de restaurant.

| sandra2012 a răspuns:

Am 17 ani in august fac 21... e Microsoft office nu offtice. Mergi pe la fortele de munca, cumpara ziare cu locuri de munca, mergi prin oras.

| Serban_Skithi_1994 explică:

In august fac 21 e ca ma gandeam la ziua de nastere care e pe 21laughing si a iesit o combinatie. *in august fac 18big grin ca sa ma corectez

| Siminik a răspuns:

E bine daca de la 17 treci al 21 laughing

| zuzuboy91 a răspuns:

Stiu o idee interesanta a unui roman. Orice stii sa faci, online sau offline poti sa postezi aici si cine cauta asa ceva te va gasi.
Intra pe ponturitari.ro si o sa vezi despre ce e vorba.