| Jointt a întrebat:

Buna ziua tuturor!
Sunt in clasa a 8-a. In curand se apropie examenele. Sunt pregatit, sa iau la ambele note peste 9. Ok
Intrebarea mea este: Unde sa urmez, la ce liceu?
Eu sunt aproape de craiova si prima oara ma gandeam sa merg la CN Carol I. Acum m-am gandit mai bine, si as dori sa merg undeva, in tara, la un liceu cu specialitate S.R.I.
Exista asa ceva? Si daca da, cum intru acolo, si cam ce trebuie sa indur. Dupa ce termin acel liceu, merg undeva tot la S.R.I? Eu sunt o persoana foarte ambitioasa, si cred sigur ca m-as descurca. Multumesc

1 răspuns:
| Kyrie a răspuns:

Uuh,ai un viitor care te asteapta laughing