| marianamay a întrebat:

vreau sa ma angajez si pentru asta am intrat pe un site pentru locuri de munca.Acolo spune ca trebuie sa depun CV pe o adresa de email.Cum realizez acel CV?

Răspuns Câştigător
| Laugh25 a răspuns:

Pai faci Cv pe mail.
Scri nume,prenume, data nasteri, domiciliul, studii, locuri de munca anterioare.happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte simplu, gasesti pe internet modele de CV, iti alegi unul, il completezi cu datele tale si il trimiti la adresa respectiva de email.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data nasterii,scoala, liceu, calificare, angajari, etc etc

| andru10best a răspuns:

Iei un exemplu de CV Europass, il completezi in word, il faci pdf si il incarci pe net - acolo unde trebuie.

| Okami23 a răspuns:

Downloadezi un cv european de pe google, il completezi. iar pe mail dai pe attach files si il trimiti

foarte "greu" lucrul asta