| Craiulandrei2 a întrebat:

Buna ziua,vreau sa ma inscriu la subofiterisi am un plus zic eu prin faptul ca am un atestat de instructor sportiv. Ce arma ar trebui sa aleg pentru a face instructie, multumesc

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Vorbeste cu ei.

| Ciprian09 a răspuns:

Nu ai nici un plus cu atestatul! Instrucție faci la orice arma intrii. dupa ce intrii în sistem ca și Sof ai posibilitatea de a fi pe linie de sport sau sa fii instructor militar, asta nu înseamnă că nu o sa faci alte cursuri în sensul asta!