| mikixxs a întrebat:

Bunaa,am nevoie de puțin ajutorhappy când s au făcut fisele pentru înscrierile la licee,eu am ales unul prost fara sa discut cu mama,fiind bucătari. dar de la bucătari vreau să mă transfer la un alt liceu,mai exact pe economic dar nu știu cu ce nota se poate intra,sau ce fel de examen o să dau. dacă aveți câteva idei cum se intra sau cunoașteți ceva va rog să mă ajutați, merciii

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ar trebui sa gasesti mediile postate pe siteul institutiei sau pe google, alaturi de alte informatii pentru admitere.

Succes.