| faranume345 a întrebat:

Buna, dupa ce termin liceul Agricol din Buzau ce facultate pot sa fac?

7 răspunsuri:
| Tyranolow a răspuns:

Salubris aka gunoier si poti evolua la cartita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice facultate dorești, liceul absolvit nu are o relevanță atât de mare în alegerea facultății, atâta timp cât treci de admitere.

| faranume345 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru faranume345):

Cu drag.

| Adela06 a răspuns:

Practică ce dorești să devii în viitor. Sunt meserii a căror nu îți trebuie facultate, și doar să plătești cursurile pentru a deveni ceea ce vrei să devii. De exemplu : antrenor personal de fitness, manichiuristă, pedichiuristă, coafeză, etc. Depinde și de profilul la care ești acum. Baftă ❤️

| faranume345 explică (pentru Adela06):

Multumesc! sunt pe comert...dar dupa ce o sa termin tot ce este legat de scoala o sa fac niste cursuri pentru make-up

| Adela06 a răspuns (pentru faranume345):

Supeeer. Ma bucur pentru tine! ❤️