| facebook01 a întrebat:

Bunaa! Trec a 11-a si ma tot gândesc la facultate. Vreau la medicină, dar nu mi pot permite să stau 10 ani până când voi profesa ca medic, așa că m-am gândit la facultatea de as medical de la Carol Davila! Ce cărți îmi trebuiesc pentru admitere? Este greu să te menții cu bursă? Ce salariu are un as medical cu studii superioare in primul an?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu astepti 10 ani ca profesezi in rezidentiat adica dupa cei 6 ani de facultate. Un asistent medical rar ajunge cu salariu peste 1600-1800 ron

| facebook01 explică:

Cum adică 1600laughing) poate 2500, atât câștigă o prietenă