| daaria1509 a întrebat:

Bunaaa, am nevoie de niște păreri.Ce părere aveți despre postul de call center colector creanțe?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este o munca pe care esti capabil sa o faci sau nu, trebuind sa stai pe telefon tot timpul, sa fii extra-politicos in situatia in care rau platnicii te injura, iti vorbesc in toate felurile, iar tu nu ai voie sa le dai raspusnuri urate sau jignitoare ci dimpotriva, sa incerci sa- i convingi cu frumosul, sa-si plateasca datoriile.

Daca stai bine cu nervii si stii sa-ti controlezi stresul, atunci acesat este un job bun pentru tine.