| andreidin a întrebat:

Ca politist ar fi o calitate sa stii foarte bine limba engleza?

9 răspunsuri:
| Lindoro a răspuns:

Depinde in ce tara.Aici conteaza sa ai relatii si sa fi corupt.

| Eastwood a răspuns:

Da, normal, putini din ziua de azi stiu engleza!

| oMeow a răspuns:

Să știi engleză e un bonus pentru tine. În primul rând aici contează să ai relații. Dar oricum, important e să știi istoria și să ai o condiție fizică destul de bună.

| Ana06BB a răspuns:

Ar fiiiiii bine

| Ana06BB a răspuns:

Da

| 1002Seby2001 a răspuns:

Indiferent ce ești e bine să știi engleză, te poate ajuta atunci când pleci într-o vacanță în străinătate de exemplu. Legandu-ne doar de meseria pe care o ai(indiferent care ar fi aia) poți avea un avantaj față de colegi dacă știi o limbă straina

| nechiforboss a răspuns:

Da!

| catafan a răspuns:

Ar fi un defect daca-i invata ceva in plus, care chiar te ajuta happy

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Da asa cred