| KaRioKa a întrebat:

Ca sa ma fac broker imobiliar imi trebuie o facultate anume?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai nevoie de o facultate anume, dar cred ca ar ajuta o facultate de constructii ori arhitectura, te-ar face mai priceput la constructii sau o facultate de relatii publice, te-ai pricepe sa lucrezsi mai bine cu clientii. De altfel nici nu cred ca se cer studii superioare pentru asta. Numai bine!

1 răspuns:
| masterbusinessmbs a răspuns:

Noi recrutam in prezent brokeri imobiliari imi poti trimite un ceva sa vedem daca te incadrezi in profilul pe care noi il cautam. office@mbs-mbs.ro