| Anonima1669 a întrebat:

Cam cat costa sa te inscrii la o facultate de arte, ca apoi sa ajungi creatoare de moda? Mi-ar placea enorm sa fac asta, ma pricep la desen si am multe idei pe care visez sa le fac in realitate, si nu doar pe hartie.
Si cum as putea ajunge cunoscuta daca fac asta? Nu am nici rude sau prieteni celebri, si ma cam sperie idea de esec.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca intri pe locurile labuget nu te costa nimic. si nu vreau sa te descurajez, dar posibilitatea de esec e mare. trebuie ori sa fi foarte foarte bun, ori sa ai noroc cu carul