| anonim_4396 a întrebat:

Cam cum se descurca cei care au terminat facultatea de psihologie? Cunoaste careva? Sau exista studenti pe aici?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ei se descurcă dacă muncesc. Ei caută loc de muncă.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Uau,ce raspuns elaborat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă o să pui o întrebare ca să aflu ce dorești o să elaborez ca să te ajut. Psihologia este pasiunea mea de 52 de ani.
Dar pe dta nu te interesează psihologia se pare, ci cum să te descurci în viață cu ea. Dacă ești încurcată, trebuie întâi să te descurci din încurcătură.
Mai putem elabora, dar pentru asta să clarificăm cam ce fel de încurcături cultivi.