| Marrythenight a întrebat:

Cambridge sau Toefl? ce as putea alege? care dintre ele este recunoscut in SUA / ANGLIA? as putea sa le dau pe amandoua?

Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

Toefl e recunoscut și în State și în Anglia, iar Cambridge știu cu siguranță că nu e recunoscut în State.

Da, poți să le ai pe amândouă, dar eu zic că e inutil să dai și Cambridge-ul. Mai bine dai doar Toefl-ul.

4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Orica ambele sunt foarte bune!
Te pup, pa pa! :*

| raluka66 a răspuns:

Toefl este mai bun insa cred ca ambele sunt recunoscute. De asemenea poti sa le dai pe ambele daca doresti