| xcristix a întrebat:

Cand aflam la ce liceu am intrat? eu sunt din buzau si am auzit pe unii spunand ca se afiseaza pe 15 iar azi am vazut ca unii zic ca pe 12 si deja suntem in 13 si eu nu am fost ieri la scoala,dar am fost azi si nu erau afisate,si nici nu era nimeni la scoala, am inteles ca pot vedea si pe edu.ro dar nu ma pricep, nu am gasit nimic.please help! dau funda!

Răspuns Câştigător
| MariusYonuyzu a răspuns:

Se afiseaza luni in toata romania.nu va mai luati dupa prosti.la examen la mate un copil de la mine din clasa a citit pe facebook ca la 11 e examenu si a pierdut examnu la mate.deci inca o data afisarea se face luni sa poate duminica pe net.iti doresc sa intri la liceul pe care til doresti. funda

4 răspunsuri:
| bobby998 a răspuns:

Se afoseaza pe 14 pe net si pe 15 in scoliwinking Iar pe net e usor scrii pe google rezultatele repartizarii elevilor din buzau la liceu. Funda?

| anonima13 a răspuns:

Unii zic ca se vor afisa astazi mai pe seara, dar rezultatele se vor afisa sigur pe 14 pe edu.ro si pe 15 in scoli.happy

| Megaquest a răspuns:

VEzi ca sau afisat pe edu.rotongue

| LightBlue_Geyn_1997 a răspuns:

Au aparut. http://admitere.edu.ro dai aici pe ce s-a postat pe 13 iulie scrie nou langa... si te cauti!