| Praline a întrebat:

Cand ceri o marire de salariu, cam cu cat trebuie sa ceri sa ti-l mareasca?

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

In functie si de performantele si rezultatele tale poti sa ceri cat meriti.

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

2% dar depinde ce functie ai tu la serviciwinking

| miry a răspuns:

Pai cu cat crezi tu ca meriti nu? dar ai grija sa fie o suma acceptabila atat pentru tine cat si pentru seful tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cere cat mai mult ca sa-ti dea cat de cat... oricum nu-ti da cat ceri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai mult de 25-30 %

| Elena0210 a răspuns:

Cat mai multhappy Depinde de cat meriti si de functia pe care o detii.