Întrebare recomandată | marianamay a întrebat:

Cand depun un CV pe email adaug si o poza sau poza o adaug doar atunci cand cere?

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Este de dorit ca pe CV sa fie deja aplicata poza. Daca gasesti oferte unde nu este ceruta poza ar fi bine sa ai pregatit la tine in calculator un CV cu poza si acelasi CV fara poza. Daca vrei sa te ajut imi transmiti poza si CV pe acest E-mail : posesoremy@gmail.com.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-i obligatoriu sa adaugi poza, decat daca este ceruta expres de angajator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ajunge să se elimine pentru orice, nu se obosesc să te întrebe a doua oară: intri pe http://www.ejobs.ro/, îți faci cont și completezi tot cv-ul (ai ro, ai și eng dacă vrei), poză, tot... export pdf și ai rezolvat repede

| AngelHugz a răspuns:

Hmm...

| DaRaspund a răspuns:

E bine sa atasezi si o poza!

| DjYonutz a răspuns:

Ideal ar fi sa adaugi si o poza

| user5493 a răspuns:

Si poza

| 123556544544 a răspuns:

Pai cand vrea muzchiul tau