| thelovelyangel a întrebat:

Cand se afiseaza la ce liceu ai fost admis(pe ce data)? Dar online cand si la ce ora se publica?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Ca şi în anii precedenţi, repartizarea la liceu a elevilor va fi computerizată şi va avea loc pe 16 iulie. A doua zi, pe 17 iulie, absolvenţii de clasa a VIII-a vor putea afla rezultatele finale la ADMITERE LICEU 2013. Listele vor fi afişate atât la şcolile de provenienţă ale elevilor, cât şi la liceele la care au obţinut un loc.

4 răspunsuri:
| florian04 a răspuns:

Pe 17 iulie

| Ivan_Teo_1999 a răspuns:

No boss se afiseaza pe 15-16 dar pe net nu stiu

| Ad3l1nN a răspuns:

Pe 17 Iulie pe la 10:00 dimineata si dosarele 17-26 iulie!

Răspuns utilizator avertizat