| Mafiotu007 a întrebat:

Cand si la ce ora pot depune dosarul ca ma inscriu la liceu? Doamna diriginta mi-a spus ca azi, dar eu am vazut pe internet ca pe 21-29 iulie, deci cand si la ce ora trebuie depun dosarul.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BotinantEmimaFlorina a răspuns:

Dosarele trebuie depuse pana in data de 29, cel mai bine e s-a mergi prin 24, 25, cu copia dupa buletin si dosarul specific!

3 răspunsuri:
| BotinantEmimaFlorina a răspuns:

Dosarele trebuie depuse pană în data de 29 dar ar fi bine să mergi prin 24-25 cu dosarul cu copia de buletin precum stii!

| AndreiIulian2001 a răspuns:

Azi ar trebui s-a îți iei fisa matricola de la secretariat! Îți trebuie buletinul, iar depunerea dosarului de inscriere la liceu se face între 21 si 29 iulie.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform calendarului admiterii in liceu inscrierile se fac in perioada 21-29 iulie.