| MariaEllena a întrebat:

Cand vei deveni mare ce vrei sa te faci?

Răspuns Câştigător
| Anamarry a răspuns:

Mie imi place sa cant...foarte mult dar nu cred ca voi ajunge cantareata vreodata,mai ales ca nu sunt fana a muzicii care se asculta in Romania in acest moment(muzica comerciala,de club,pe care o asculta toti) Vreau sa fiu regizor,chiar daca familiei mele i se pare o idee stupida! Ei spun ca,chiar daca am un scenariu si stiu exact cum vreau sa fie filmul trebuie sa gasesc un producator, actori care vor sa joace in filmele mele si ca nu va fi asa de usor sa-mi fac un renume si ei ar vrea sa devin medic(nici nu ma gandesc).Dar acesta e visul meu si nu o sa renunt la el atat de usor(desi mai am ceva pana sa ma inscriu la facultate, sunt doar in clasa a 8-a,desi nu cred ca te intereseaza) Nu conteaza ce trebuie sa fac ca sa devin un regizor faimos(scopul scuza mijloacele). Deci vreau sa fiu regizor!happy Si daca parintii tai nu sunt de acord cu ce vrei tu sa faci, trebuie sa-i infrunti si sa le spui ca e alegerea ta!happy happy happy.Si as mai vrea sa fiu agent secret(poate la FBI, dar asta e imposibil)

13 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Judecator si medic! big grinbig grin
big grinbig grin

| ombladon a răspuns:

Castigator la loto laughing

| bogdan1004 a răspuns:

Depinde am 2 optiuni :procuror criminalist sau medic la Unitatea de Primiri Urgente.happy

| MarianWLF a răspuns:

Sofer pe camion de cursa lungawinking

| wizopo2 a răspuns:

Creator de manga big grin

| SandraMikyZu a răspuns:

Cantareata si actritahappy mie imi place foarte mult sa cant.de mica cant mereu cand ma plictisesc.sau in tranvai firobuz dar incet.ca sa nu ma auda cei din jur.pe mine muzica ma influenteaza foarte mult si o ador.insa mie imi place altfel de muzica.nu cea din cluburi.dar tot muzica usoara pop si unele rock (dar doar melodiile cu un mesaj mai normal ca sa zic asa imi plac fie ca sunt pop sau rock) a si mai ascult si remixurilaughing si actrita.pai imi place foarte mult si aceasta meserie...si sunt si la liceu la sectia de teatru si acum imi place si mai mult, ador sa merg la piese de teatru. Si as mai vrea ceva dar nu pre merge cu ce scrie mai sus si sunt derutatalaughing cercetatoare la NSA.veau sa aflu tot ce stiu ei si sa fac cercetari in domeniu.deja fac cercetari pe cont propriu dar nu e acelasi lucru plus ca as dori sa fiu si alchimist.si in cele din urma o chestie pe care oricum o sa o fac este ninjutsu.dat cum erai aia dedemult imi plac pur si simplu toate asteahappy

| Anamarry a răspuns:

Mie imi place sa cant...foarte mult dar nu cred ca voi ajunge cantareata vreodata,mai ales ca nu sunt fana a muzicii care se asculta in Romania in acest moment(muzica comerciala,de club,pe care o asculta toti) Vreau sa fiu regizor,chiar daca familiei mele i se pare o idee stupida! Ei spun ca,chiar daca am un scenariu si stiu exact cum vreau sa fie filmul trebuie sa gasesc un producator, actori care vor sa joace in filmele mele si ca nu va fi asa de usor sa-mi fac un renume si ei ar vrea sa devin medic(nici nu ma gandesc).Dar acesta e visul meu si nu o sa renunt la el atat de usor(desi mai am ceva pana sa ma inscriu la facultate, sunt doar in clasa a 8-a, desi nu cred ca te intereseaza) Nu conteaza ce trebuie sa fac ca sa devin un regizor faimos(scopul scuza mijloacele). Deci vreau sa fiu regizor!happy Si daca parintii tai nu sunt de acord cu ce vrei tu sa faci, trebuie sa-i infrunti si sa le spui ca e alegerea ta!happy happy happy

| MariaEllena explică:

Argumentati.va rog happymultumesc!

| irinainna01 a răspuns:

Fotomodel

| lorepupici a răspuns:

Somer laughing

| Wosta a răspuns:

Mi-ar placea sa devin cantareata, am voce faina...da stiind ce tara naspa avem, cre c-o sa aleg ceva ce poate aduce un bun profit... ceva de genu - avocat, procuror =)=*

| drhotzu a răspuns (pentru Wosta):

Procurorul nu castiga bani decat din spaga... iar avocatii sunt foarte putini care au cu adevarat multi bani... asa ca trebuie sa te reorientezi big grin

| Abel-Albert_Policiuc_1994 a răspuns:

Programator big grin Cel putin asa sper;