| Dalmore a întrebat:

Care a fost cel mai nasol job pe care l-ati avut? De ce?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cel de sofer personal, a trebuit sa suport arfele si fitele unei fete de primar aproape o zi intreaga sa se plimbe ea cu prietenii, mai mult de atat nu tacea nici macar 5 minute si ma stoca de nervi, daca tatal ei nu ar fi fost nu stiu ce patron as fi dat-o jos din masina pe autostrada de fita ce era.

| 54kuv a răspuns:

Implicau munca fizica (eu nefiind obisnuit cu asa ceva - si nici nu-mi place). lucru in agricultura printre pietre in sicilia, Curatat copacii de coaja in cehia. Erau care erau ok cu asta dar nu era pentru mine