| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi intrebarile de cultura generala? Dar raspunsurile lor? va rog sa imi spuneti e urgent

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Întrebările de cultură generală sunt de:
-istorie
-geografie
-mitologie, artă, cultură
-film
-sport
-ştiinţă
-literatură
-premiu nobel

Ştii că nu ai fost prea clar?
*se pregăteşte să raporteze*
*se răzgândeşte*
Pa, pa!

| Karelia123 a răspuns:

Ma refeream sa precizati intrebarile nu sa imi spuneti categoriile din care fac parte ela 1999 sper ca ceilalti ati inteles ideea.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Intrebarile de cultura generala sunt din toate domeniile...ar dura probabil cateva zile sa enumeram doar o parte din acestea, unde mai pui ca trebuiesc date si raspunsurile.

| Karelia123 a răspuns:

Dar nu vreau 100000000 de intrebari si raspunsuri ci cateva generale categoriile sa fie amestecate, voi stiti sa explicati si sa raportati,, pai stii sunt multe'' si chestii din astea. Daca nu sunteti dispusi unii dintre voi sau mai bine zis nu stiti nu raspundeti.