| StrongHeart a întrebat:

Care credeti ca este cea mai frumoasa meserie?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Pictor, Actor, Fotograf, nu-mi vin altele.

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cea mai veche

| StrongHeart explică (pentru anonim_4396):

Si,cum merge treaba? Castigi bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru StrongHeart):

Am castigat 5 boli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Oare de ce ma bag eu în seama cu toti nebunii?
E mișto cum a apărut noisylight sa se bage în seama cu mine, neavând niciun motiv si fără sa știe absolut nimic despre motivul pentru care te-am numit eu prost.
Efectiv, si se vede si din răspunsurile tale total sterile si fără niciun fel de emoție ca ai probleme la mansarda.
Adică, nu e clar ca noisy e un alt cont de-al tău...

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca nu ai alta treaba de facut. Raspunsurile mele sunt rationale. Nu ma plateste TPU sa fac arta pentru voi ca sa fiu nevoit sa va misc in vreun fel. Poti raporta adminului daca crezi ca acel cont imi apartine.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, sunt parinte si mi-am educat si invatat copii (sunt adulti acum), dar "parinteala" tot nu este o profesie, ci o datorie umana, fata de copii tai.
Nu reusesti sa faci diferenta intre una si cealalta, probabil pentru ca nu cunosti bine sensul cuvantului "a profesa"= a practica, a exercita o PROFESIE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Bă nebunule happy eu glumeam cu tine mă, ce-ai.

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu.