| Ra2wY a întrebat:

Care credeti ca este cel mai convenabil loc de munca, avand in vedere toate criteriile? ( bani, stres, timp, moment al zilei ) dau funda celui ce imi raspunde frumos!

Răspuns Câştigător
| mady8055_9212 a răspuns:

Loc de munca convenabil. Nu trebuie sa te surprinda meritele celor care sunt satisfacuti de puterea unui serviciu util. Garantia unei oferte speciale cu rezultate si fara riscuri. Grabeste-te! Eu te voi invata metoda prin care sa lucrezi doar 77 de minute pe zi NUMAI pe Internet, FARA SA VINZI NIMIC, apoi sa astepti sa-ti creasca afacerea si sa-ti vina banii permanent. Primul pas este sa te inscrii chiar acum GRATUIT la firma. Intri acum pe site-ul www.metropolitans.ro apoi dai clic pe Vreau sa devin reprezentant si completezi datele cerute. La codul reprezentantului treci exact ( cu copy-paste ) : NCIteW3r. Atentie! Daca nu treci exact acest cod, nu ma pot ocupa de tine! Dupa ce te inscrii GRATUIT la firma, cauta-ma la telefon 0762269532 sa-ti explic in cinci minute cum sa aplici metoda de lucru si sa castigi bani! fundita?

4 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Somer.Se stie happy

| Ana213 a răspuns:

Patron, iti deschizi o firma la ce te pricepi tu, si iti angajezi oameni, tu esti bossul tau, nu iti comanda nimeni, bani iasa, timp liber cand vrei, stres putin...

| vader a răspuns:

Lider de sindicat.

| iarina5 a răspuns:

Pai,sincer sa-ti spun eu cred ca nici unul nu e convenabil!