| Sim0 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai frumoase si bine platite "ramuri" ale medicinei? :] Eu as vrea sa merg pe Medicina Legala.* Scuze de categorie *.

Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Cred ca sunt mult mai multi oameni care isi doresc sa fie sanatosi si sa nu mai sufere decat cei care vor sa fie mai frumosi.Chirurgia e cu siguranta cea mai rentabila din punct de vedere financiar.Important este sa te dedici acestei profesii nobile iar satisfactiile morale si financiare vor urma cu siguranta!

| AlbaAura a răspuns (pentru AlbaAura):

Multumesc Simi.Mult noroc si numai reusite!

| Sim0 explică (pentru AlbaAura):

Multumesc la fel :*

7 răspunsuri:
| GumitzaDePepene a răspuns:

Si eu la fel, as dori sa ma bazez pe acest domeniu si, dupa cate stiu, acest serviciu este printre cele mai bine platite.
Pana la urma, ce conteaza?
Sa faci ce nu iti place dar sa fii bine platita sau sa lucrezi cu dorinta la ce te pasioneaza dar sa fi cu cativa euro mai saraca (de parca ar face diferenta)?

| Sim0 explică (pentru GumitzaDePepene):

Ma pasioneaza absolut tot ce tine de medicina. Mi-ar fi indiferent care "ramura" as alege-o. Dar sa fie totusi si ceva bine platit big grin sa ma pot descurca cat de cat in viata :].

| blueSky_3324 a răspuns:

Chirurgie estetica, daca esti intr-adevar bun, faci bani ca lumea

| Anabelle9 a răspuns:

Eu cred ca chirurgia estetica este foarte bine platita si de asemenea si foarte frumoasa...dar trebuie sa fii bun in ceea ce faci