| Didienutza a întrebat:

Care e adresa de mess a Selenei Gomez si a Vanesei Morgan, dar va rog cele adevarate?

2 răspunsuri:
| Ancutss30 a răspuns:

Intrebarea asta nu are sens! Cine crezi tu din Romania ca are id lor? Sigur cine iti va da id.ul, te asigur ca va fi unul fals. Sper sa nu iti iei plasahappy

| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns:

Pfff.tu chiar crezi ca sunt date publicitatii? Maai ales cele reale?! Idem Ancutss30, cine in Romania ar putea stii?"Intimitate" iti spune ceva? Pe bune, nu cred ca ai mai mult de 7 ani.