| VivianneMnt a întrebat:

Care e cea mai buna facultate de teatru din tara dupa parerea voastra? Stiu ca UNATC-ul e de renume, insa nu stiu de ce, am impresia ca cea de la Cluj e mai buna.

1 răspuns:
| LioErnest a răspuns:

La Bucuresti este admiterea ft grea! au foarte multe pretentii, dar si facultatea este exterm de buna cu profi de nota 10. am eu pe cineva care a incercat cativa ani sa intre pana sa reuseasca. trebuie sa fii ft bun!

daca ti-am fost de ajutor, intra pe facebook si ajuta-ma si tu:

http://www.facebook.com/mondenpunctro