| BeatriceMaria98 a întrebat:

Care e mai de viitor? Medicina generala sau medicina dentara ( implantologie, chirurgie alevolara )? Astept parerile voastre!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Generala as zice eu.

| ziftode a răspuns:

Tot ai primit raspunsuri in care ti se spune "totuna"
afaik care nu am nici o tangenta cu medicina, ca medic dentist poti sa iti deschizi propriul cabinet si sa faci MULTI BANI (un implant 800eu... DOOH), chestie care nu e valabila la medicina generala, chiar daca poti sa iti deschizi cabinet, nu cred ca faci la fel de multi bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.