| anonim_4396 a întrebat:

Care erau visele voastre când eraţi copii?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Sa devin fotomodel, actrita, cantareata, politista si designer vestimentar laughing

12 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Sa am 40 de anilaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aveam unul și același vis, veneau rușii și aruncau cu bombe în casa noastră.
Lăsând gluma.Să fiu agent FBI, criminalistică, ceva legat de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa devin cantareata. Asta imi doresc si acum, la 15 ani, desi sunt cam nesigura in anumite privinte. happy

| lolium a răspuns:

Sa fiu celebra

| Antoniacopiluța a răspuns:

Sa cresc mare.happy. Apoi sa devin cantareatalaughing>
Lasand la o parte gluma, as vrea sa ma fac politist la criminalistica sau o femeie de afaceri.

| Solsagan a răspuns:

Să fiu o vrabie, zău de nu.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,visul meu era sa devin avocata happy

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Wow un RockStar.o vedeta de film..printesalaughing okey xD..pai agent de politie, sa lucrez la criminalsitica..sa fiu doctor.o gramada..cred ca te-ai plictisi daca ti le-as spune pe toatelaughing

| paceandlove a răspuns:

De cele mai multe ori visam ca ma pierd in lume si trebuie sa ajung acasa

| luby a răspuns:

Sa fiu manager

| Madeleine94 a răspuns:

Sa fiu modelhappy

| Andre147 a răspuns:

Sa cresc mare happy