| sergiu166 a întrebat:

Care este cel mai mare fan al vostru? Al meu Alex Velea.

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Poate ai dorit să zici idol că nu are cum să fie el fanul tău.
Cel mai mare idol al meu e Phoebe Tonkin dar mie îmi plac mulţi. De exemplu: Inna, Smiley, Beyonce, Michael Jackson, Ruby, Andrei Aradits.
Pe curând!

10 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ai pus intrebarea gresit. Probabil ai vrut sa spui care e idolul nostru. In acest caz voi raspunde: James Frey.

| pwp a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui idol.TU esti fanul lui Alex Velea, nu?
Idolul meu este actorul Ian Somerhalder...iar de la noi am mai multi : Smiley, Antonia, Andre Aradits.

| AtateaConditii a răspuns:

Rihanna este fanul meu numarul 1.laughing

| Teardrop a răspuns:

Fanii mei, frateeeelaughing
Am o grămadă de fani!
Tre' să fii important dacă cel mai mare fan al tău îi Velea...

Grea-i limba română...

| AnimatedSignature a răspuns:

Sunt pisica si fanul cel mai mare al meu este... Tot eu.

| RainboyDash a răspuns:

Mie-mi place Giastin Bibar. Ca e frumos cum canta ma, e frumos, are meldoii de dor si de jale, si e frumos ma, e frumos cum canta

Răspuns utilizator avertizat
| Pisyreamary22 a răspuns:

Idola mea Este :* Bianca Dragusanu si
Antonia.

Fundita?

| Teardrop a răspuns (pentru Pisyreamary22):

***********************' ****' ****************' **** **********************'
Chiar există aşa oameni?

| LuizaVilceanu a răspuns:

Mariah Carey