| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai mare vis pe care-l aveti?

16 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu îmi doresc să fiu sănătoasă în primul rând eu şi familia mea. Să iau Bacalaureatul cu notă mare, să fiu admisă acolo unde îmi doresc eu, să îmi îndeplinesc dorinţa la care aspir de multă vreme, cea legată de îndeplinirea carierei.

Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi doresc sa fiu sanatoasa si fericita! Sanatatea e cel mai important lucru

| iubesc a răspuns:

Sa fiu sanatoasa, sa ajung intr-un stadiu inalt al carierei si sa fiu langa persoana iubita mereu.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Sa inconjur lumea cu persoana iubita si sa petrec toata viata cu el...sa nu am nici o grija pe cap.

| Anonymous1995 a răspuns:

Sa ma duc pe Anfield Road, si sa cant You'll Never Walk Alone, alaturi de 50.000 de oameni.Liverpool Forever

| Athée a răspuns:

Sa reusim, eu si iubitul meu, sa ne deschidem o afacere.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Am o mica-mare problema pe care as vrea sa o rezolv in noapte ce urmeaza.as vrea sa visez raspunsurile la intrebarile care imi sunt in minte sad daca sa merg sau nu la o facultate sad maine e ultima zi pentru a face rost de o hartie ce mai imi trebuie la dosar dar nu sunt hotarata

| AlessandraCoco a răspuns:

Sa castig la loto laughing

| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Sa ma tatuez.

| KoaLaBoY a răspuns:

Sa fiu "tatal" tuturor jocurilor video.

| geopopiku a răspuns:

Sa devin capitan pe o nava stelara

| EmYyYEmilian a răspuns:

Sa ajung in **** goala in spatiulaughing

| paulica123 a răspuns:

Sa fim toti sanatosi, asta e cel mai important. Altceva sa merg cu prieteni mei la mare, sa fie vara tot timpul Sa fie totul bine intre noi.winking

| AnneRoseRock a răspuns:

Sa invat peste 25 de limbi si sa realizez un manga.