| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai mare vis pe care-l aveti? Care este idealul dumneavoastra in cariera?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Idealul în carieră este promovarea!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Hmm... să vedem
1. să fac ceva bani
2. să ajut pe alţii
3. să mă implic mai mult în chestiuni de ecologie

| Northern a răspuns:

Să fiu un profesor bun. Vreau ca elevii să prindă, datorită mie, drag de materie.Să văd cum ei înțeleg, cel mai frumos lucru. Știu cum este să-ți bați joc de elevi.E atât de greu să înveți singur.Mă bucur ca am cunoscut un profesor extraordinar.Un profesor care m-a facut să învăț cu plăcere.Acesta este idealul meu, să fiu ca dumnealui.

| alexandra2222 a răspuns:

Eu imi doresc sa devin avocat.Iar ca sa ajung ceea ce-mi doresc invat foarte mult, deoarece in viitor imi va fi de folos.

| RazvanPopa a răspuns:

Sa lucrez undeva unde-mi face placere, sa intemeiez o familie si sa stau linistit cu sotia pe veranda casei mele la batranete. big grin

| Andraaaaa2000 a răspuns:

Pai eu vreau sa ma fac politista sau criminalista. Ador chestiile astea.day dreaming

| AlexBytheway a răspuns:

Vreau sa fiu rapper. sau macar sa am sansa sa dau o data la microfon.