| emyKissulyk a întrebat:

Care este cel mai nou film a lui tom cruise? si george clooney daca se poatehappypoate dau si fundita:d

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Cel mai nou film al lui Tom Cruise este Knight and Day dar momentan se filmeaza Mission: Impossible - Ghost Protocol. In 2012 va aparea filmul Rock of Ages si in 2013 The Hardy Men.

Cel mai nou film al lui George Clooney este The Descendants iar in 2011 va aparea filmul The Ides of March iar in 2012 Gravity

1 răspuns:
| Dragoselgwns a răspuns:

Knight and Day 2010 Valkyrie 2008 funda?