| Areddo a întrebat:

Care este cel mai usor curs de calificare? Ceva accesibil si mai easy ca dificultate,fiindca in ultimul timp nu prea mai dau randament intelectual din cauza anumitor probleme.

Ce curs este mai usor,mai accesibil, mai abordabil? Va rog sa raspundeti serios si nu in batjocura,daca nu, nu mai raspundeti.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna seara! De curand m-am inscris la niste cursuri google despre trainingul online de Digital Marketing. Cursurile se bazeaza pe vizionarea uneor videoclipuri de maxim 6 minute in care iti sunt prezentate informatii interesante si pretioase despre activitatea desfasurata si cum ar trebuie desfasura in mediul digital. E banal tinand cont ca te uiti la niste videoclipuri si selectezi variantele corecte. Nu ai cum sa pici testele lor pentru ca daca nu e una e alta si tot asa pana iti iese. La sfarsitul lectiilor care difera in numar de la utilizator la utilizator si dupa domeniul dorit, iti ofera un certificat cu numele-prenumele tau si domeniul in care ai absolvit. Este folositoare din punctul meu de vedere.
Tot ce trebuie sa faceti este sa intrati pe linkul de mai jos is sa va creati un cont pe platforma lor cu datele reale, dupa va vor redirectiona automat spre cursuri.

https://learndigital.withgoogle.com/......kit/widget

Sper ca te-am ajutat!

| Surtulecs a răspuns (pentru Surtulecs):

Scuzati-mi greselile gramaticale.

1 răspuns: