| 2Bad a întrebat:

Care este facultatea care trebuie urmata si ce probe trebuie sa treci pentru a intra la SRI?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Academia nationala de informatii. Sunt multe probe, interviuri, dosare, teste de creativitate, intelingenta si personalitate. Daca treci de ele dupa cateva luni test psihologic complex si analize la policlinica lor. daca treci si de alea in vara dai examen la engleza, sport, examen psihologic cu proba de creativitate, romana si istorie / psihologie (depinde de sectie relatii cu publicul sau psiho)

2 răspunsuri:
| Elenutxz19999 a răspuns:

A.N.I. (FACULTATE in Bucuresti) intra pe site-ul SRI-ului si vei vedea acolo tot ce iti trebuie

| BambiliciFlorin37 a răspuns:

Uite cine ne asculta noua telefoanele! Aualeo mancatiash