| TeoTeutz a întrebat:

Care este mai bun LG Optimus L3 vs. Samsung Galaxy Y?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

LG-ul are display-ul mai mare, camera si memoria.
Deci mai bun este LG Optimus L3

| Gabica a răspuns:

Eu al LG Optimus L3 si sunt foarte multumita de el.Am folosit si Samsung Galaxy Y, dar nu e cine stie ce.

| Konata a răspuns:

Eu zic ca e mai bun LG Optimus L3 happy

| VirusS97 a răspuns:

Lg-ul are camera mai mare, Samsung-ul are procesor mai mare (nu e mare diferenta), LG-ul are memorie interna mai mare (e o diferenta).
Dar uitate si tu :)
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4461&idPhone2=4117

| daniel2forea a răspuns:

LG optimus l3 are un ecran ceva mai mare o camera putin mai buna, spatiu de stocare mai mare dar acum sa nu te astepti la cine stie ce. asta este doar parerea mea.si galaxy y are cateva avantaje :procesor putin mai mare rami mai multi, deci este mai rapid decat lg.cu toate ca diferentele nu sunt foarte mari ele exista.
de tine depinde alegerea big grin bafta

| Jo3y a răspuns:

Eu folosesc un LG Optimus E-400 L3 si Samsung Galaxy Y are un prieten de-al meu. Dupa ceva timp, Samsung Galaxy Y al prietenului meu merge cam greu, aproximativ o luna, dar LG-ul merge ca si cand l-am cumparat. Deci LG Optimus L3 este mult mai bun decat Samsung Galaxy Y.