| andra96 a întrebat:

Care este prietena lui justin bieber?

Răspuns Câştigător
| jessyka_9063 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu, am luat alaltaieri 2 reviste:
-popcorn si ok, in popcorn scria ca cica justin bieber s-ar fi cuplat cu miley cyrus si in ok scria ca ica s-ar fi cuplat cu selena gomez. Nu mai inteleg nimic, nici eu.

27 răspunsuri:
| poisonivy a răspuns:

Selena gomez.

| MistikkGirl a răspuns:

Da ce vrei sa fii "iubita" lui bieber? big grin ce oareva place de el,, ce ati gasit frumos in acest baiat big grin big grin; D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez.

| Kqzu97 a răspuns:

Selena Gomez

| xjustfearless a răspuns:

Selena Gomez.

| thegreatgatsby a răspuns:

@roxy Deaia nu mai intelegi nimic, ca, cumperi cele mai de **** reviste oh go on

| thegreatgatsby a răspuns:

Selena

| sweettyyyy a răspuns:

Selena Gomez, pedofila dracului!

| aLixx a răspuns:

Pai. Obama?(glumeam.)

| dublud a răspuns:

Nuu ai aflat vestea?
Obama e insarcinat cu justin bieber. O sa aiba copii gemeni iar, selena gomez va fi amanta lu jb. fara ca nimeni in afara de toata lumea sa stie.
Glumesc.
Selena gomez, desi ei neaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa ma lamureasca si pe mine cineva care este iubita lui justin. Este selena sau nu, este miley sau nu.

| Petre a răspuns:

Vecina de la etaju 4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anda vieru ddaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I usor anda vieru de mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrieti-mi pe adresa de mess m_anda2001

| Razvy_2363 a răspuns:

Iubita lui e Selena am vazut la Tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato

| Grace a răspuns:

Pai Selena Gomez (Balena Gomez`bine ca o urasc) da se spune ca ii si cu Miley Cyrus... da cine stie ducai dracu ca odatai cu selena odatai cu miley da amu ii cu selena ca revelionu si lau petrecut pe un iahct si acolo sau sarutat poti sa vezi pozele pe http://www.myidol.com

| andrutza31 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber e un gei
selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez aia doamne ce nu imi place de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena!

| Allways a răspuns:

Iolaughing glum
profitoare Selena gomez!
ala oare tine la fanii lui? ca asa zice dar dedfapt se cupleaza tot invers de pref fanilor sai
si o si mintit la inceput happy

| Br0cKyY a răspuns:

Justin Bieber n-are iubita! Ci doar filtreaza cu sora vitrega a lui Kim Kardashian, Kendall Jenner. Iar Justin a fost vazut dand-usi intalniri cu Kendall, de catre Tess Taylor. Eu asa stiu!